Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pravidla

 

Výprodej artefaktů z DE pevnosti bude probíhat ve třech fázích. V každé z nich bude kvíz, rozdělený na lehčí a těžší část. Své odpovědi posílejte na účet Příjem úplatků. Zúčastnit se mohou účty, které jsou alespoň ve třetí lize a mají nahráno minimálně 25 dnů. Současně musí každý hráč napsat jména minimálně tří a maximálně pěti unikátních hrdinů, na které poté dostanou artefakt v případě výhry a účasti ve výprodeji. Pokud se budou shodovat jména hrdinů od více hráčů (účtů), budou tito vyzváni k opravě. Nesplní-li tento požadavek, bude tip uznán pouze hráči, který bude mít daného hrdinu na účtu.

 

Lehčí část - 5 otázek. Správné odpovědi na všech pět otázek jsou podmínkou pro vstup do pevnosti Dark Elfa, ve které bude probíhat výprodej. Z hráčů v pevnosti bude vylosováno 5 hráčů, kteří si odnesou artefakty pro danou fázi a zároveň se budou moci zúčastnit výprodeje. 

 

Těžší část - 5x3 otázky. Pokud hráč zodpoví správně alespoň na 1 podotázku z každé kategorie, získá 1 bod. Pokud odpoví správně alespoň na 1 podotázku u každé kategorie a zároveň bude mít 9 správných odpovědí (na fórech je 10, ale platí 9), získá body 2. Pokud bude mít správně 13 odpovědí (na fórech je 15, ale platí 13), získá body 3. V každé fázi budou z bodujících hráčů vylosováni 3, kteří se budou moci zúčastnit DE výprodeje. Po skončení třetí fáze se určí pořadí, kde hlavním hodnocením je počet bodů a pomocným hodnocením je počet správně zodpovězených otázek. Každá otázka, i kdyby nepřinesla body navíc, se tedy může počítat. 

 

Výprodej DE - Každou fázi se bude moci zúčastnit výprodeje 5 hráčů vylosovaných v rámci lehkého a 3 hráči vylosovaní v rámci těžkého kvízu. Pokud se rozhodnou, budou moci zaplatit (ale nemusí a pak jim jejich nárok propadne) 1, 2 nebo 4 deky za vstupenku pro svého hrdinu do mrznoucích místností s artefakty. V nich se vždy bude nacházet hromada 10 artefaktů, z nichž si hrdina odnese jeden, ovšem nebude si moci vybírat. Který to bude, bude dáno systémem založeným na čase, který bude jasně daný, neměnný a k ověření u administrátora po skončení fáze. 
pozn.: Hráč pošle deky dle svého výběru na účet Příjem úplatků společně se zprávou, ve které napíše kolik deků poslal a jméno hrdiny, který získá artefakt. 

 

Důležité upozornění - jedná se o výprodej starších a již nepotřebných artefaktů pro armády DE, proto budou všechny mít nastavené poškození na 50%

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář
 

 


Archiv

Kalendář
<< květen / 2019 >>


Statistiky

Online: 3
Celkem: 78750
Měsíc: 3776
Den: 160